מורה פרטי לפסיכומטרי של איזי ווי

מורה פרטי לפסיכומטרי של איזי ווי

מורה פרטי לפסיכומטרי הוא המצאה נלפאה, שמטרתה לשפר לכם את סיכויי הצלחתכם במבחן פסיכומטרי. מורה פרטי לפסיכומטרי ידאג שכל החומר הנלמד יועבר בצורה הטובה והאפקטיבית ביותר עבורכם, ושכל התרגולים יהיו מובנים. עם מורה פרטי לפסיכומטרי אתם יכולים להיות בטוחים שמהלך ההכנה לפסיכומטרי תיעשה במסגרת הנוחה לכם, ובהתאמה אל צורת הלימודים שלכם.

אז לאחר שסיימנו להלל את הקונספט של מורה פרטי לפסיכומטרי, הגיע הזמן לספר לכם על מה שיש לחברת איזי ווי להציע לכם בנושא.

חברת איזי ווי, כפי שכולכם בוודאי יודעים, היא מהחברות המובילות בתחום הכנה לפסיכומטרי. היא ידועה בזכות דברים רבים, כמו מגוון רחב של סוגי קורסים להכנה לפסיכומטרי הפונים לכל הסוגים של הנבחנים באוכלוסיה, וכמובן בזכות קורסי פסיכומטרי עם מורה פרטי לפסיכומטרי.

איזי ווי מציעה לא אחד, אלא שני סוגים של לימודים למבחן עם מורה פרטי לפסיכומטרי. האחד משלב לימודים בקורס הכנה לפסיכומטרי עם מורה פרטי לפסיכומטרי, והשני הוא לימודים עם מורה פרטי לפסיכומטרי בלבד.

קורס VIP- להינות מכל העולמות בקורס אחד

קורס VIP של איזי ווי הוא אחד הקורסים השווים ביותר, משום שכשמו כן הוא- מקנה לכל התלמידים שבו יחס של VIP. אגב, ראשי התיבות של איזי ווי ל-VIP הן Very Important Pupil. זהו קורס הכנה לפסיכומטרי המשלב לימודים בקורס, עם עוד תלמידים, ולימודים עם מורה פרטי לפסיכומטרי. אני בטוחה שכולכם כבר מבינים את היתרון האדיר של שילוב לימודים בקורס עם לימודים אישיים. כך תוכלו להינות מכל ההערות החשובות ששאר התלמידים בקורס "זורקים" במהלך השיעור, וגם לנצל את היחס האישי שאתם מקבלים מהמורה הפרטי שלכם לפסיכומטרי.

מורה פרטי לפסיכומטרי של איזי ווי בקורס VIP הוא בעצם מאמן ומדריך אישי, שמטרתו לכוון אתכם בדרך הנכונה, המהירה והטובה ביותר אל הציון הנכסף. האימונים הפרטיים שמורה פרטי לפסיכמוטרי של איזי ווי מעביר, הם אלה שיעשו את ההבדל בין ציון טוב לציון מעולה!

חשבו על כך, כשאתם לומדים לבד בבית ומכינים שיעורי בית, אתם לפעמים נתקלים בבעיות שאתם לא מצליחים לפתור, או שהפיתרון אליהן לא מובן לכם. אז נכון, המורה בקורס הכנה לפסיכומטרי מוכן ומזומן לענות לכם על כל השאלות, אך נוכחות של מורה פרטי לפסיכומטרי הופכת את התשובות לשאלות לזמינות הרבה יותר, ואפילו ניתנות בזמן אמת (שכן אתם מתרגלים יחד תרגילים).

המפגשים עם מורה פרטי לפסיכומטרי במהלך קורס VIP של איזי ווי נעשים כמה פעמים בחודש, וכך אתם יכולים להיות בטוחים שיש מי שמבצע מעקב צמוד אחר ההתקדמות שלכם, וכל מעידה או האטה בדרך אל הציון תתוקן מיידית על ידי המורה הפרטי. במילים אחרות, לא תספיקו אפילו לנסות ולפתוח פער בקורס, וכבר המורה הפרטי שלכם ישים לב לכך, וידאג להקדים תרופה למכה ולהשלים את כל החסר.

קורס אישי- מורה פרטי לפסיכומטרי לאורך כל הדרך

לכל אלו מכם שמעוניינים לעבור הכנה לפסיכומטרי עם מורה פרטי לפסיכומטרי- זה המקום! איזי ווי מציעה מבחר של מורים פרטיים לפסיכומטרי, וכל שנשאר לכם לעשות הוא לבחור. מפגשי ההכנה לפסיכומטרי עם מורה פרטי של איזי ווי מותאמים לשעות הנוחות לכם, ולזמנים שתקבעו בהתאם לעבודה, חברים, או כל אילוץ אחר שלכם. המורה הפרטי יחבר עבורכם תוכנית עבודה ולוח זמנים מפורט, המותאם במיוחד לצרכים האישיים שלכם. אם אתם מרגישים שפרק האנגלית בפסיכומטרי דורש מכם הרבה יותר מאשר שאר הפרקים, המורה הפרטי לפסיכומטרי ידאג להתמקד בזה, ויביא אתכם לרמה המקסימאלית אליה תוכלו להגיע.

איזי ווי מציעה לכם בין 27 ל-40 שעות של הכנה לפסיכומטרי עם מורה פרטי לפסיכומטרי. השעות, כפי שכבר ציינתי, הן גמישות ומותאמות לזמנים המתאימים לכם. כמובן שאין צורך לומר שתקבלו את כל הספרים הנחוצים לכם לשם הכנה לפסיכומטרי. בנוסף, לקראת המבחן עצמו אתם תסופחו לאחד מקורסי ההכנה לפסיכומטרי של איזי ווי, שאיתם תערכו סימולציות בתנאי מבחן פסיכומטרי. הכיתה אליה תצטרפו תותאם לרמתכם, עם אפשרות בחירה שלכם.

למי מומלץ מורה פרטי לפסיכומטרי של איזי ווי? אז קודם כל, למי שרוצה. אבל אם נהיה יותר ספציפיים- הכנה לפסיכומטרי עם מורה פרטי לפסיכומטרי מומלצת לתלמידים שלא יכולים להשתלב במסגרת קורס הכנה לפסיכומטרי. הסיבות לכך מגוונות ביותר- עבודה תובענית, פרק זמן מוגבל ללמידה למבחן שאינו חופף עם זמני קורס הכנה לפסיכומטרי, מגבלה בריאותית שמפריעה ללימוד בקבוצה, ועוד ועוד.

מלאו את פרטיכם וקבלו מידע בנושא פסיכומטרי:

השם שלך (חובה)

נושא

מעוניין בקורס פסיכומטרי
 קבוצתי פרטי 1x1 ללקויי למידה למועמדים לרפואה נפרד לנשים וגברים אחר

מספר טלפון (חובה)

Related posts:

  1. מורה פרטי לפסיכומטרי של אחד על אחד
  2. מורה פרטי לפסיכומטרי
  3. הכנה לפסיכומטרי עם מורה פרטי או בקורס
  4. מורים פרטיים לפסיכומטרי

אודות העורך