מורה פרטי לפסיכומטרי של אחד על אחד

מורה פרטי לפסיכומטרי של אחד על אחד

מעצם שמה של חברת ההכנה לפסיכומטרי "אחד על אחד", לא קשה להבין מה יש לה להציע… אז כמובן שהיא מציעה הכנה לפסיכומטרי בקבוצות גדולות ועמוסות. סתם, חברת אחד על אחד מציעה הכנה לפסיכומטרי עם מורה פרטי לפסיכומטרי.

כיום ניתן למצוא חברות רבות ומצליחות עבור הכנה לפסיכומטרי, וחלקן אף מציעות, בדיוק כמו חברת אחד על אחד, הכנה לפסיכומטרי עם מורה פרטי לפסיכומטרי. אז מה מייחד את אחד על אחד?

ראשית, חברת אחד על אחד מאמינה כי לימוד קבוצתי, ובפרט הכנה לפסיכומטרי בקבוצה, היא לא דבר יעיל. היא מאמינה כי כל התלמידים הם שונים זה מזה ובעלי אופן למידה שונה, ולכן לכל נבחן יש להתאים קורס הכנה לפסיכומטרי שונה. אז כמובן שהאפשרות של פתיחת קורסים רבים להכנה לפסיכומטרי, כל אחד בעל אופי למידה שונה, היא אינה ריאלית. לכן הפיתרון המתבקש הוא קורס הכנה לפסיכומטרי עם מורה פרטי לפסיכומטרי.

כיוון שהכנה לפסיכומטרי עם מורה פרטי לפסיכומטרי שמה את התלמיד וצרכיו במרכז, היא יעילה ביותר עבור תלמידים בעלי צרכים מעט שונים, כמו לקויי למידה. הכנה לפסיכומטרי ללקויי למידה מצריכה מהם הרבה יותר מאשר תלמידים שאינם לקויי למידה. במהלך קורס הכנה לפסיכומטרי עם קבוצה גדולה, הם עלולים ללכת לאיבוד וליפול בין הכיסאות. הכנה לפסיכומטרי עם מורה פרטי לפסיכומטרי מבטיחה תשומת לב מלאה לצרכי התלמיד, ובפרט ללקויי למידה.

חברת אחד על אחד מציעה שני סוגים של קורסי הכנה לפסיכומטרי- קורס פרטי, וקורס משולב.

קורס הכנה לפסיכומטרי פרטי- מורה פרטי לפסיכומטרי לאורך כל הדרך

זהו קורס המתבצע כולו עם מורה פרטי לפסיכומטרי, כלומר מפגשים אישיים בלבד. לאחר ההרשמה תבצעו מבחן דיאגנוסטי, שבא לאמוד את רמתכם והידע איתו אתם מגיעים ללמידה לפסיכומטרי. בעקבות המבחן, ייקבע ויתוכנן עבורכם (ועבורכם בלבד) קורס הכנה לפסיכומטרי עם מורה פרטי לפסיכומטרי. כמות השיעורים ומיקודם ייקבעו על פי תוצאות וניתוח המבחן הדיאגנוסטי. במפגשים אלו יושם דגש על נקודות החולשה שלכם, על מנת להבטיח כיסוי מלא של כל החומר, ללא חלקים בעייתיים עבורכם. לקראת המבחן הפסיכומטרי תבצעו מבחני סימולציה המדמים את המבחן האמיתי. הסימולציות האלו יתקיימו יחד עם עוד נבחנים, על מנת לדמות את תנאי המבחן האמיתי כמה שיותר.

אז מהם היתרונות של קורס הכנה לפסיכומטרי עם מורה פרטי לפסיכומטרי?

ראשית, לוח זמני המפגשים הוא גמיש לחלוטין, ונתון לבחירתכם המלאה (ולאישור המורה הפרטי לפסיכומטרי כמובן). תוכלו לקבוע את מפגשי הלימוד בזמנים הנוחים לכם, ולהמשיך ולנהל חיים רגילים מעבר למבחן הפסיכומטרי. בין אם מדובר בעבודה שזמניה אינם ניתנים להזזה, או בלת"מים אחרים כמו הופעה או בילוי נחמד אחר, תוכלו לקבוע את מפגשי ההכנה לפסיכומטרי מתי שמתאים לכם.

בנוסף, המורה שלכם יכיר אתכם הכי טוב שאפשר, וכך ידע לנהל ולהתאים את מפגשי ההכנה לפסיכומטרי לאופן הלמידה שלכם. הקשר איתו הוא אישי ביותר, שכן כל תשומת הלב שלו נתונה אליכם בלבד, ולא מתחלקת על פני 30 תלמידים נוספים.

מהם החסרונות של מורה פרטי לפסיכומטרי? למידה בקבוצה היא דבר חיובי, שכן הרבה הערות חשובות ורלוונטיות נאמרות בכיתה, ולאו דווקא על ידי המורה. לתלמידים בקורס הכנה לפסיכומטרי יש תפקיד חשוב בידע שלכם, והכנה לפסיכומטרי עם מורה פרטי לפסיכומטרי מפספסת יתרון זה.

קורס הכנה לפסיכומטרי משולב

קורס הכנה לפסיכומטרי זה משלב מורה פרטי לפסיכומטרי עם קבוצת לימוד קטנה. המפגשים מתקיימים פעמיים בשבוע, כך שפעם אחת זה רק אתם והמורה הפרטי, והמפגש השני הוא של קבוצה בת כ-10 תלמידים.

כך בעצם תוכלו להינות משני העולמות. מצד אחד כל הפוקוס יהיה עליכם- המורה הפרטי שלכם לפסיכומטרי יכיר אתכם באמת, וידע בדיוק איך אתם מתקדמים. מהצד השני, תיהנו מהיתרון של למידה בקבוצה, ותוכלו אפילו לרכוש חברים חדשים.

נשמע טוב, נכון? חשוב לי רק לציין דבר אחד- אז נכון שהכנה לפסיכומטרי עם מורה פרטי לפסיכומטרי מקנה גמישות רבה בקביעת זמני מפגשי הלמידה, אך בעת למידה עם קבוצה (קטנה ככל שתהיה) גמישות זו נפגעת.

שיעורי עזר פרטיים בפסיכומטרי

אחד על אחד מציעה שיעורי עזר בפסיכומטרי, לתלמידים שכבר נמצאים במסגרת של קורס הכנה לפסיכומטרי, אך מרגישים "אבודים" בחומר. זה בדיוק כמו מורה פרטי בתיכון, שעזר לכם במקביל לשיעורים בכיתה. אחד על אחד מציעה שיעורים אלו לכל התלמידים, ללא קשר לחברת הפסיכומטרי המספקת את קורס ההכנה לפסיכומטרי בו הם נמצאים.

מלאו את פרטיכם וקבלו מידע בנושא פסיכומטרי:

השם שלך (חובה)

נושא

מעוניין בקורס פסיכומטרי
 קבוצתי פרטי 1x1 ללקויי למידה למועמדים לרפואה נפרד לנשים וגברים אחר

מספר טלפון (חובה)

Related posts:

  1. הכנה לפסיכומטרי עם מורה פרטי או בקורס
  2. מורה פרטי לפסיכומטרי

אודות העורך