מורים פרטיים לפסיכומטרי

מורים פרטיים לפסיכומטרי

אלו מאיתנו שעוד לא שמעו על האפשרות ללמוד עם מורה פרטי לפסיכומטרי אז הנה תקציר:

פרט לקורסי פסיכומטרי, יש אפשרות ללמוד עם מורה פרטי לפסיכומטרי, שמתלווה ומתמסר אליכם לאורך כל מסע הלימודים ועד למבחן. מורה פרטי לפסיכומטרי יכול להיות יקר יותר, מאשר קורס פסיכומטרי ולכן חשוב לבחון את התמורה ביחס למחיר.

הלימודים עם מורה פרטי לפסיכומטרי הם ברמה גבוהה מאוד, ושמים את התלמיד במרכז. הם מציעים יתרונות רבים ומגוונים, כאלו שלא ניתן להשיג בקורס פסיכומטרי, אלא אם זה קורס פסיכומטרי שמשלב אימונים פרטיים בצורה סדירה.

תן לי רגע לפתוח את היומן- נקבע שיעור פסיכומטרי פרטי ליום שלישי השבוע?

קורס פסיכומטרי מתבצע בימים קבועים ושעות קבועות. נניח שפתאום קיבלתם כרטיסים להצגה טובה, שנופלת בדיוק על שעות הקורס. אם הייתם לומדים עם מורה פרטי לפסיכומטרי במקום במסגרת קורס, לא הייתם צריכים לוותר על ההצגה. המורה הפרטי גמיש מאוד בשעות וימי הלימוד,  ואתם קובעים יחד את הזמנים הנוחים לכם. הלו"ז לא חייב להיות קבוע, ויכול להשתנות בהתאם להצגות ושאר הפעילויות שיש לכם מעבר למבחן הפסיכומטרי.

עוד יתרון חשוב הוא שמועד התחלת הלימודים הוא להחלטתכם. אם השתחררתם לא מזמן מהצבא או חזרתם מטיול גדול בחו"ל, ונזכרתם באיחור שאתם ממש חייבים לגשת למבחן הפסיכומטרי הקרוב- הכל עוד אפשרי. אז מכיוון שכל הקורסים כבר התחילו לפני חודש ואין לכם מושג איך לומדים את כל זה לבד, מורה פרטי לפסיכומטרי יכול להשלים לכם את הלימודים בקצב מהיר הרבה יותר מאשר קורס, וכך תספיקו להגיע למבחן פסיכומטרי מוכנים.

אממ… יש לי שאלה

עם מורה פרטי לפסיכומטרי אתם לא צריכים לשמור את כל השאלות שיש לכם על החומר הנלמד, לשעות הקורס. אם התעוררה לכם בעיה או שאלה, אתם יכולים לפנות ישירות למורה שלכם, והוא יספק לכם מענה מקיף ומהיר. כמובן שהדבר לא אומר שאתם יכולים לצלצל למורה באמצע הלילה עם שאלות כמו "לאן כדאי לצאת הערב?". היו ענייניים ונסו לשאול כמה שאלות בבת אחת, כדי לא להטריד אותו יותר מדי… J

אפשר כבר לעבור הלאה?

תיזכרו רגע בתקופת התיכון. כמה פעמים קרה לכם שבזמן שהמורה עוד עסוקה בשאלות של תלמידים אחרים, אתם כבר קוראים את הפרק הבא בספר כי הבנתם את הפרק הקודם? זה לא שונה הרבה מלימודי פסיכומטרי בקורס. אין ספק שלימודים במסגרת כיתה עם עוד תלמידים עלולה להאט את קצב למידתכם. באמצעות למידה עם מורה פרטי לפסיכומטרי אתם חוסכים את הזמן המיותר הזה, ומונעים עיכובים במהלך הלמידה. אתם תמיד תתעסקו בעיקר, ולא תגלשו לשאלות והערות מיותרות מצד אנשים אחרים, פשוט כי… אין אנשים אחרים.

נחזור שוב לתיכון- אני בטוחה שמוכר לכולכם המצב בו אתם יוצאים מהשיעור ושואלים את עצמכם "רגע, מה למדתי פה היום בכלל?". לעיתים אנו יוצאים מהשיעור בהרגשה שהחומר לא נקלט בראשנו כמו שצריך, ולא היו מזיקות עוד כמה הערות מהמורה על החומר. אבל מה לעשות, השיעור כבר נגמר וכולם ממשיכים הלאה. אז לא נורא, נשלים לבד בבית את החומר בהזדמנות, ובינתיים נמשיך להתקדם עם כולם. אז זהו- שלא! עם מורה פרטי לפסיכומטרי אי אפשר לגלוש להרהורים בזמן השיעור, ההקשבה תמיד מלאה וממוקדת. בנוסף, אין דבר כזה "לא הבנתי". אם לא מבינים- שואלים ומקבלים תשובה במקום. המורה הפרטי יבטיח שלא תצאו מהשיעור עם שאלות לא פתורות. זה יחסוך לכם למידה בבית שנועדה להשלים לבד חומר שלא הובן, ותאמינו לי- זה חוסך המון זמן וכאב ראש מיותר.

הכוונה פרטית

המתכונת של לימודי פסיכומטרי בקורס היא קבועה (פחות או יותר), ובנוייה כך שתתאים לרוב התלמידים. אבל כמובן שבדיוק אתם לא נכללים ב"רוב" המדובר, ותוכנית הלימודים של הקורס לא כל כך מתאימה לכם. הדגשים שלכם צריכים להיות בפרק הכמותי, והמדריך בכלל מתרגל מילים כל היום. אז מה עושים? בטח כבר ניחשתם- פונים למורה פרטי לפסיכומטרי. המורה הפרטי יכול לנתח את הצרכים שלכם ולבנות על פיהם תוכנית לימודים אישית שתתאים במיוחד לכם. מהפרקים הבעייתיים, ועד למילים שאתם פשוט לא מצליחים ללמוד. המורה הפרטי ידאג שלא יתפספס אף פרט שבו אתם זקוקים לעזרה.

איך למצוא מורה פרטי לפסיכומטרי

יש שלוש סוגים של מורים פרטיים לפסיכומטרי.

  1. מורה פרטי לפסיכומטרי שהוא פשוט נבחן שקיבל ציון גבוה בפסיכומטרי ומוכן להשכיר את שירותיו. לא מומלץ להיות שפני ניסיונות אצלו.
  2. מורה פרטי לפסיכומטרי שעבד בעבר בחברות הכנה לפסיכומטרי ועתה הוא מלמד באופן פרטי. מצד אחד – ייתכן שהוא מורה מצויין. מצד שני סביר להניח שחומרי הלימוד שלו לא מתעדכנים בתדירות ושהוא לא עוקב אחר השינויים במבחן פסיכומטרי. מומלץ לקחת רק אם זה מבוסס על המלצות חמות של חברים.
  3. מורה פרטי לפסיכומטרי מטעם חברת הכנה לפסיכומטרי שמקיימת גם קורסי פסיכומטרי פרטיים. אתם מוזמנים לשלוח את הפרטים שלכם אלינו, לציין קורס פסיכומטרי פרטי ואנו נדאג שחברות ההכנה לפסיכומטרי המתאימות יפנו אליכם.

בהצלחה במבחן

No related posts.

אודות העורך