הכנה לפסיכומטרי של EZway

הכנה לפסיכומטרי של EZway

הכנה לפסיכומטרי של EZway כשמה כן היא- הדרך הקלה להצלחה לפסיכומטרי. איך אני כל כך בטוחה, אתם שואלים? כי גם אני עברתי קורס הכנה לפסיכומטרי של EZway.

קורס הכנה לפסיכומטרי של EZ Way נבדק ונבחר על ידי האוניברסיטאות והמכללות המובילות בישראל. מכון EZ Way מציע מסלולים רבים ומגוונים למבקשים לעבור הכנה לפסיכומטרי, כך שכל אחד יכול לבחור את מסלול הלימודים הטוב ביותר עבורו. בנוסף לקורס רגיל ומוכר להכנה לפסיכומטרי, מכון EZ Way מציע מספר מסלולים ייחודיים להכנה לפסיכומטרי:

קורס הכנה לפסיכומטרי VIP

בטח כבר עכשיו יש לכם חיוך על השפתיים, לא? כל אחד רוצה להיות VIP… הכנה לפסיכומטרי VIP של EZ Way כוללת לימודים בקורס קבוצתי, תוך שילוב של מאמן פרטי במהלך הלמידה שלכם. המדריך ומאמן הפסיכומטרי הפרטי הם שבונים עבורכם את תוכנית הלימודים האישית שלכם, כך שתתאים במיוחד לכם. הם ילוו אתכם "אחד עם אחד" לאורך כל הלמידה לקראת המבחן המאיים, וידאגו שלא תפספסו שום דבר שיכול לתרום לציון שלכם.

התוכנית המשולבת הזאת כמובן יכולה לתרום לכם רבות. כך תרוויחו מהיתרונות שבלמידה קבוצתית, כמו שאלות רלוונטיות בכיתה והבנת הידע יחד עם חברים, ותוכלו במקביל ליהנות מלמידה עם מאמן פרטי, ללא הפרעות ותוך התמקדות בנקודות החולשה שלכם וחיזוקן.

קורס הכנה לפסיכומטרי למועמדים לרפואה

כולכם שמעתם בוודאי על הקשיים שבקבלה ללימודי רפואי. חברת EZ Way מציעה קורס הכנה לפסיכומטרי שמיועד לאלו המעוניינים להתקבל לרפואה וכבר עברו מבחן פסיכומטרי אחד לפחות, אך ציונם לא הספיק והם צריכים לעבור עוד כברת דרך ארוכה לפני הלימודים הנחשקים.

אין ספק שכולנו שואפים לקבל ציון פסיכומטרי גבוה ככל שנוכל, אך מועמדים לרפואה צריכים ציון גבוה עוד יותר, ולכן צריכים לשאוף אפילו יותר גבוה. קורס ההכנה לפסיכומטרי למועמדים לרפואה מיועד לבעלי ציון פסיכומטרי קודם של 680 ומעלה. בנוסף, הקורס קטן יחסית ומכיל 20 מקומות בלבד. כל זאת נעשה על מנת לקחת חבר'ה טובים, ולהפוך אותם למצוינים.

הקורס מכיל חומרי תרגול ייחודיים לנבחנים הזקוקים לציון של 730 ומעלה בפסיכומטרי, בכדי להתקבל ללימודי הרפואה. הוא משלב לימודים עם מדריך פסיכומטרי בכיר, אשר יעביר איתכם למעלה מ-30 שעות תרגול אישיות. המדריך יוכל לאבחן את שיטות העבודה שלכם והתקדמותכם בלימודים, ולכוון אתכם לדרך הנכונה ולדגשים הנכונים שעליכם לתת.

בנוסף לציון גבוה במבחן הפסיכומטרי, המועמדים לרפואה צריכים לצלוח מבחני מיון נוספים. קורס ההכנה לפסיכומטרי למועמדים לרפואה מציע תכנים ייחודיים להכנה למבחני מיון בפקולטות לרפואה המובילות בארץ. בנוסף כל תלמיד בקורס יעבור סדרה של מפגשי חדר מיון, שם מאובחנות הנקודות בהן הוא חלש יותר. תיבנה עבורו תוכנית לימודים אישית, המותאמת במיוחד לו. הקורס גם מציע השתתפות בכנס מרק"ם/מו"ר שיכולים לעזור רבות במבחני המיון.

קורס הכנה לפסיכומטרי ללקויי למידה ובעלי הפרעות קשב וריכוז.

כידוע, לקויי למידה הם בעלי צרכים מעט שונים כשזה נוגע לקורס הכנה לפסיכומטרי. לשם כך הקימה חברת EZ Way את קורס ההכנה ללקויי למידה ובעלי הפרעות קשב וריכוז. הקורס ניתן בערים רבות ברחבי הארץ, כך שאין צורך להרחיק מהבית על מנת ללמוד בדרך הנוחה עבורכם. בנוסף, מדובר בקורס קטן המכיל עד 16 תלמידים בכיתה. כך תקבלו יחס אישי במיוחד מהמדריך, וליווי צמוד הרבה יותר לקראת מבחן הפסיכומטרי. הקורס הוא בליווי אנשי מקצוע של אגודת ניצן, שזוהי אגודה שמטרתה לעזור ולטפל בלקויי למידה. כך תבטיחו לעצמכם את הגישה המקצועית ביותר עבור צרכי הלמידה שלכם.

בנוסף לכל אלו, ישנם מספר הטבות אשר ייחודיות לקורס ההכנה ללקויי למידה של חברת EZ Way. רשאית, הקורס מציע מאמן פרטי לכל תלמיד, וסדרה של פגישות "אחד על אחד" מספר פעמים בחודש (!!!). כך המדריך יוכל לעקוב אחרי התקדמותכם בצורה רציפה, ולהכווין אתכם לדרך הנכונה בזמן אמת. בנוסף, הקורס מציע סדרת בחינות מפע"ם (מבחן ללקויי למידה שקיבלו אישור מהמרכז הארצי לבחינות והערכה), משחקי למידה ללימוד חוויתי בעזרת שרת האינטרנט, ובניית אסטרטגיית למידה אישית לכל תלמיד. כל אלו יבטיחו שתגיעו מוכנים ככל שניתן למבחן הפסיכומטרי.

בטח שמעתם על כך שקבלת התאמות במבחן הפסיכומטרי מהמרכז הארצי לבחינות והערכה אינה דבר פשוט כלל, המצריך אישורים וטפסים רבים. קורס ההכנה לפסיכומטרי ללקויי למידה ובעלי הפרעות קשב וריכוז מציע סיוע בקבלת התאמות אלו, כך שתוכלו להביע את עצמכם במבחן בצורה הטובה ביותר.

קורס הכנה לפסיכומטרי נפרד לנשים או גברים

חברת EZ Way מחזיקה בדעה שנשים וגברים חושבים בצורה שונה, ולכן זה רק הגיוני שהם ילמדו בקורסים נפרדים. כך כל קבוצה לומדת בהתאם לצרכים ולצורת החשיבה שלה. הדגשים בקורסים ניתנים בצורה שונה המאפשרת לכל אחד למצות את הפוטנציאל שבו.

בנוסף, הקורס מאפשר פיתרון נהדר לבני המגזר החרדי שמבקשים ללמוד בקורס הכנה לפסיכומטרי, אך לא ילמדו עם בני/בנות המין השני בקורס מאוחד. תכני הלימוד של הקורס הותאמו במיוחד למגזר הדתי, ומאפשרים הבעה עצמית מוחלטת. כיתות הלמידה של קורסים אלו ממוקמות במכללות דתיות וחרדיות ברחבי הארץ, כך שאין צורך להרחיק בשביל לעבור קורס הכנה לפסיכומטרי בתנאים שלכם.

חברת EZ Way מציעה סוגים רבים של קורסי הכנה לפסיכומטרי, וכל שעליכם לעשות הוא לבחור את קורס ההכנה המתאים ביותר עבורכם.

מלאו את פרטיכם וקבלו מידע בנושא פסיכומטרי:

השם שלך (חובה)

נושא

מעוניין בקורס פסיכומטרי
 קבוצתי פרטי 1x1 ללקויי למידה למועמדים לרפואה נפרד לנשים וגברים אחר

מספר טלפון (חובה)

No related posts.

אודות העורך