הכנה לפסיכומטרי של OK

הכנה לפסיכומטרי של OK

חברת OK נמנית יחד עם החברות המובילות של הכנה לפסיכומטרי בשוק. גם היא, כמו רוב מכוני הכנה לפסיכומטרי, מציעה קורס הכנה לפסיכומטרי עם מיטב המורים, מיטב הספרים ומיטב החידושים. אז מה בכל זאת מבדיל את קורס הכנה לפסיכומטרי של OK משאר קורסי הכנה לפסיכומטרי?

חברת OK מציעה שני מסלולים להכנה לפסיכומטרי:

קורס הכנה לפסיכומטרי OK אקסטרה

מדובר בקורס ה"סטנדרטי" של OK. קורס הכנה לפסיכומטרי OK אקסטרה נמשך שלושה חודשים, ומורכב מ-35 מפגשים שאורכם 4 וחצי שעות כל אחד. קורס הכנה לפסיכומטרי מתקיים שלוש פעמים בשבוע, מתוכם שניים הם מפגשי לימוד רגילים, ואילו השלישי הוא מפגש חזרה על החומר, שאילת שאלות ו"סגירת פינות". המפגש השלישי אינו חובה, אבל אני בספק שמישהו יהיה מוכן לוותר עליו. בכל זאת, נותנים לכם יתרון עצום, לא תיקחו?

בנוסף לכל המפגשים האלו, הכנה לפסיכומטרי של OK מציעה שיעורים פרטיים עם המורה שלכם בקורס הכנה לפסיכומטרי. אם אתם מרגישים שלא הבנתם חומר מסוים, אתם לא עומדים בזמנים, לא מצליחים לפתור שאלות, או פשוט מרגישים שנשארתם מאחור בעת שכולם בכיתה מתקדמים- אין סיבה לדאגה. פשוט קבעו פגישה אישים עם המורה שלכם בקורס הכנה לפסיכומטרי, והוא יעזור לכם להשלים את כל הפערים שאליהם נקלעתם. OK תומכת בגישה כי יחס אישי לתלמידים הקורס הכנה לפסיכומטרי הוא שעושה את ההבדל הגדול, ולכן אינה מגבילה את כמות השיעורים הפרטיים עם המורה שלכם. תוכלו לפנות אליו בכל פעם שתרגישו צורך.

לקראת סיומו של קורס הכנה לפסיכומטרי, בשבועות האחרונים, מתבצעות 10 (!!!) בחינות סימולציה המדמות את המבחן הפסיכומטרי האמיתי הקרב ובא. כך, כאשר תיגשו למבחן האמיתי, זו תהיה הבחינה ה-11 שלכם. עם כמות ניסיון כזו שצברתם בקורס הכנה לפסיכומטרי, אתם כבר לא תהיו לחוצים, לא תפחדו ממה שעלול להגיע, ולא תופתעו מאורכו שם המבחן וסוג השאלות בו.

קורס הכנה לפסיכומטרי iOK

המסלול הנוסף שמציעה חברת OK כקורס הכנה לפסיכומטרי הוא iOK. זהו מסלול המשלב לימודים ותרגולים דרך ה-  iPad. כן כן, ראיתם נכון. לא iPod, אלא  iPad(הגדול המגניב הזה…). אז עכשיו אתם בטח שואלים את עצמכם מאיפה בדיוק אתם אמורים להשיג iPad כדי לתרגל איתו? התשובה היא פשוטה. חברת OK תספק לכם אותו למהלך כל קורס הכנה לפסיכומטרי!!!

הסיבה לרעיון הזה היא שחברת OK רוצה שכל אחד מתלמידיה יגיע לניצול זמן מקסימאלי בעת הלמידה בקורס הכנה לפסיכומטרי. ההנחה (ההגיונית) היא שאתם תיקחו את ה-  iPad איתכם לכל מקום, גם למקומות שלא הייתם לוקחים איתכם את ספרי הלימוד שלכם. ה- iPad יותר זמין לכם, ולכן תתרגלו בו במשך זמן רב יותר מאשר תרגולים רגילים בספרים.

פרט לתרגול הממושך ב- iPad משך קורס הכנה לפסיכומטרי iOK יתנהל כרגיל. יהיו מפגשי הכנה, תרגולים פרונטאליים, מבחני סימולציה ומפגשים אישיים עם המורה שלכם בקורס הכנה לפסיכומטרי.

הכנה לפסיכומטרי גם באינטרנט

בלי שום קשר לאיזה משני המסלולים שם הכנה לפסיכומטרי אתם משתייכים, חברת OK מציעה הכנה לפסיכומטרי באינטרנט. למה הכוונה? באתר האינטרנט של OK תוכלו למצוא מאגר עצום של תרגולים ושאלות, המסודרים לפי קטגוריות וסוגי השאלות השונים. כל שנשאר לכם לעשות הוא להיכנס, ולרגל, ולהשתפר משמעותית במיומנותכם הפסיכומטרית.

בנוסף לתרגולים, באתר קורס הכנה לפסיכומטרי של OK תמצאו פורם פסיכומטרי, שבו אתם יכולים לקבל טיפים ועדכונים שוטפים לגבי המבחן הפסיכומטרי.

הכנה לפסיכומטרי בצרפתית

OK מציעה קורס הכנה לפסיכומטרי בצרפתית, המיועד לאלו הנבחנים במבחן הפסיכומטרי בשפה זו. מדובר בקורס הכנה לפסיכומטרי זהה לקורס OK אקסטרה שמציעה החברה, רק בצרפתית. ההבדל היחיד הוא שנבחנים בשפות זרות במבחן הפסיכומטרי צריכים להיבחן במבחן ידע בעברית (מבחן יעל) לאחר הבחינה הפסיכומטרית. חשוב לציין שמבחן יעל אינו חלק מהמבחן הפסיכומטרי, וציונו אינו מהווה תנאי לקבלה למוסדות להשכלה גבוהה. במילים אחרות- הוא לא משפיע על סיכויי הקבלה שלכם.

מועדי המבחן הפסיכומטרי בצרפתית הם דצמבר ויולי, וקורס הכנה לפסיכומטרי בצרפתית נפתח בהתאם.

שיתוף פעולה עם משרד הביטחון והיחידה להכוונת חיילים משוחררים

חברת OK היא אחת משלוש החברות שזכו במכרז של משרד הביטחון והיחידה להכוונת חיילים משוחררים. מה זה אומר? שחברת OK מקבלת את כל סוגי הואוצ'רים עבור הכנה לפסיכומטרי שמתקבלים מהצבא ומהיחידה להכוונת חיילים משוחררים. זהו יתרון עצום, משום שלא כל חברות הכנה לפסיכומטרי מקבלות זאת, ואתם עלולים לאבד עקב כך הנחה משמעותית לרישום לקורס הכנה לפסיכומטרי. בנוסף, OK מאפשרת רישום לקורס הכנה לפסיכומטרי באמצעות כספי הפיקדון שלכם מהצבא, כמו רוב מכוני הכנה לפסיכומטרי.

לסיכום, OK מציעה שני מסלולים אטרקטיביים ביותר להכנה לפסיכומטרי (שלושה, אם מחשיבים את קורס הכנה לפסיכומטרי בצרפתית). שיתוף הפעולה של OK עם משרד הביטחון והיחידה להכוונת חיילים משוחררים מהווה יתרון עצום במימון קורס הכנה לפסיכומטרי. בהצלחה בבחירת קורס הכנה לפסיכומטרי המתאים ביותר עבורכם!

מלאו את פרטיכם וקבלו מידע בנושא פסיכומטרי:

השם שלך (חובה)

נושא

מעוניין בקורס פסיכומטרי
 קבוצתי פרטי 1x1 ללקויי למידה למועמדים לרפואה נפרד לנשים וגברים אחר

מספר טלפון (חובה)

No related posts.

אודות העורך