הכנה לפסיכומטרי של קידום

הכנה לפסיכומטרי של קידום

מכון הכנה לפסיכומטרי של חברת קידום הוא מהמובילים בארץ בתחומו, ומתמחה בעיקר בהתאמת קורסים לקהילות שונות באוכלוסיה. בשביל לחסוך מכם את מנועי החיפוש הבלתי-נגמרים, הבאתי לפניכם את כל מה שיש לחברת קידום להציע:

המדריכים בקורס הכנה לפסיכומטרי

כל המדריכים במכון הכנה לפסיכומטרי קידום הם בעלי ותק של ארבע שנים לפחות בתחום, וכבר עברו מעל אלף (!!!) שעות הדרכה, ומאות תלמידים. זהו יתרון עצום של קידום, שכן אף אחד לא רוצה להירשם לקורס הכנה לפסיכומטרי, ואז לגלות שהוא "נפל" על מדריך שזהו הקורס הראשון שהוא מעביר אי פעם….

אין מה לעשות, כולנו מחפשים מקצועיות וותק בתחום, כדי שלא יהפכו אותנו לשפני הניסיונות בכדי לבדוק אם המדריך בכלל "שווה משהו". כי אם הוא לא, אז אכלנו אותה במבחן הפסיכומטרי. לשם כך חשוב מאוד לוודא, בעת רישום לקורס פסיכומטרי, שזהו אינו הקורס הראשון שהמדריך המיועד מעביר. למרות מה שקידום מבטיחים, אני ממליצה לגשת ולברר על המורה המיועד לפני ההרשמה. לכו תדעו אילו הפתעות תגלו….

מהלך קורס הכנה לפסיכומטרי

במסגרת קורס הכנה לפסיכומטרי של קידום, מעבר לרכישת כל הידע הנחוץ לכם בשביל מבחן פסיכומטרי, יושם דגש מיוחד ללמידת טכניקות התמודדות עם לחץ וחרדה לקראת מבחן פסיכומטרי, וכן טכניקות ניהול זמנים במהלך הבחינה.

"שיאו" של קורס הכנה לפסיכומטרי, כפי שמגדיר מכון הכנה לפסיכומטרי קידום, הוא בשלושת השבועות האחרונים לקורס, הנקרא "מרתון". במהלך שבועות אלו מתבצעים מפגשים שנועדו לחזרה ותרגול החומר שנלמד וכן מבחני סימולציה שמטרתם לשקף מבחן פסיכומטרי בצורה הנכונה והאמיתית ביותר.

המרתון כולל גם תחקור צמוד של בחינה עם המדריך שלכם בקורס, ששם לו למטרה להתאים לכם אסטרטגיית פיתרון מבחן אישית, המותאמת במיוחד עבורכם. זה כולל בחינת כמויות הזמן המוקדשות לכל נושא, הכנת סדר פתירת השאלות בהתאם לנושאים בהם אתם חזקים/חלשים יותר, ועוד ועזרה רבה. 

תוכנית אישית של הכנה לפסיכומטרי

חברת קידום מציעה יתרון נוסף בהכנה לפסיכומטרי, והוא עוד לפני שמתחיל הקורס. מדובר בפגישת היכרות אישית עם המדריך המיועד שלכם לקורס הכנה לפסיכומטרי. פגישה זו תאפשר למדריך להכיר אתכם, את הידע המקדים איתו אתם מגיעים לקורס, את השאיפות שלכם (אם יש ציון מסוים שאליו אתם שואפים בשביל להתקבל למקצוע מסוים) ואת קצב הלמידה שלכם. כך הוא יוכל לכוון אתכם לנושאי ההתמקדות שלכם במהלך קורס הכנה לפסיכומטרי, על מנת להצליח ברמה הגבוהה ביותר שתוכלו.

במהלך קורס הכנה לפסיכומטרי של קידום, כל תלמיד עובר מבחנים דיאגנוסטיים ממוחשבים, שמטרתם לאתר נקודות חוזק וחולשה בנושאי קורס הכנה לפסיכומטרי. בהתבסס על תוצאות אלו, מדרי הקורס בונה לכל תלמידה תוכנית לימודים אישית הכוללת זימון למפגשים אישיים וקבוצות עבודה, הכוונה בשיעורי הבית, חוברות תרגול ממוקדות והפנייה לתרגול ברשת האינטרנט.

הכנה לפסיכומטרי באינטרנט

סביבת התרגול ברשת האינטרנט של קידום מציעה לכם, בנוסף כמובן לתרגול החומר, משוב מקיף על התקדמותכם בקורס הכנה לפסיכומטרי. כיצד זה מתבצע? לאורך כל הקורס תוכלו לתרגל ברשת האינטרנט, וכן לצפות ברמת ההתקדמות שלכם בדף הבית שלכם, המכיל תוצאות של מבחנים ובחנים שנערכו בכיתה, הנושאים שנותרו לכם עוד ללמוד בקורס הכנה לפסיכומטרי, וכן את רמת הביצועים שהפגנתם בהכנת שיעורי הבית וביצוע התרגולים באינטרנט. חשוב לציין כי משוב זה ניתן על ידי המדריך שלכם בקורס הכנה לפסיכומטרי, המכוון אתכם במה להתמקד.

אוצר המילים בהכנה לפסיכומטרי

חברת קידום מציעה מגוון תוכנות לימוד המותאמות להישגים וההתקדמות האישית שלכם בהכנה לפסיכומטרי. קידום מציעה מגוון רחב של תוכנות- בסלולרי, באינטרנט או בנגן MP3, כך שלא תרגישו שהלימוד חוזר על עצמו. התוכנות ינחו אתכם לאורך ההכנה לפסיכומטרי שלכם באילו מילים כדאי לכם להתמקד, היכן כדאי לכם להשקיע את זמנכם היקר, ועוד.

שימו לב שלא קל להביא את עצמכם למצב של למידה דרך הסלולארי או נגן MP3, כשיש כל כך הרבה פיתויים מסביב, כמו משחקים ומוזיקה זמינים.

"מועדון 700"- הכנה לפסיכומטרי למצטיינים

מכון הכנה לפסיכומטרי של קידום מציע קורס מיוחד למצטיינים, שכבר עברו מבחן פסיכומטרי אחד לפחות. אז מי נחשב למצטיין, אתם שואלים? כל אלו שקיבלו ציון של 650 ומעלה במבחן הפסיכומטרי הקודם, אך זקוקים לשיפור בציונם על מנת שיוכלו להתקבל למקצוע אליו הם מכוונים. בנוסף, גם תלמידים שעברו מבחני כניסה לקורס הכנה לפסיכומטרי זה ועברו אותם בהצלחה, יוכלו להשתלב בתוכנית המדוברת.

קורס הכנה לפסיכומטרי למצטיינים הוא אינטנסיבי ביותר ומשלב תכנים ייחודיים שנכתבו במיוחד לקורס. רמת הקושי גבוהה יותר, וכן גם קצב הלמידה בקורס הכנה לפסיכומטרי למצטיינים. בקורס הכנה לפסיכומטרי זה יינתן גדש רב על פיתרון שאלות בטכניקות מתוחכמות יותר, וזאת בשביל לנצל את הזמן הנתון במבחן פסיכומטרי ברמה הטובה ביותר.

חברת קידום מאמינה שבשביל שתוכלו להוציא את הציון הטוב ביותר בקורס הכנה לפסיכומטרי, חשוב להכיר את החשיבה מאחורי כתיבת המבחן, בניית השאלות ומטרתן. לכן קורס הכנה לפסיכומטרי למצטיינים מקנה את הידע הדרוש, ויביא אתכם להיכרות מעמיקה ביותר עם מבחן פסיכומטרי.

הכנה לפסיכומטרי בשפות שונות

חברת קידום מציעה קורסי הכנה לפסיכומטרי במגוון שפות, כגון אנגלית, רוסית, ספרדית וצרפתית.

 

קורסי הכנה לפסיכומטרי של חברת קידום מגוונים ומציעים תכנים שונים עבור נבחנים שונים.

מקווה שקידמתי אתכם מעט יותר בחיפושכם אחר קורס הכנה לפסיכומטרי אידיאלי עבורכם.

מלאו את פרטיכם וקבלו מידע בנושא פסיכומטרי:

השם שלך (חובה)

נושא

מעוניין בקורס פסיכומטרי
 קבוצתי פרטי 1x1 ללקויי למידה למועמדים לרפואה נפרד לנשים וגברים אחר

מספר טלפון (חובה)

No related posts.

אודות העורך