הכנה לפסיכומטרי של סטודנט

הכנה לפסיכומטרי של סטודנט

אמנם השם מעט מבלבל, אבל ללמוד פסיכומטרי אצל סטודנט זה  לא פשוט ללמוד עם סטודנט שהוא מורה פרטי לפסיכומטרי אלא על חברה בשם "סטודנט". מכון הכנה לפסיכומטרי סטודנט הוקם על ידי אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת תל אביב, על מנת להכין את תלמידיו למבחן פסיכומטרי בצורה הטובה ביותר.

סטודנט פסיכומטרי מצהירים כי השכלה גבוהה אינה מוצר ואינה דבר שיש לסחור בו, אלא זכותו של כל אדם. לכן, הם מתחייבים בראש חוצות למחיר קורס הכנה לפסיכומטרי שיהיה לכל היותר 50% מהמחיר הממוצע של שלושת מכוני הכנה לפסיכומטרי המובילים בשוק. השקפתה של סטודנט היא כי שערי האוניברסיטה צריכים להיות פתוחים לכל אחד מהמועמדים, ללא קשר למצבם הכלכלי. סטודנט תומכת בגישה כי אין זה הוגן כלל וכלל שעבור אלו שאין באפשרותם לממן קורס הכנה לפסיכומטרי אצל החברות המובילות, שערי האוניברסיטה יסגרו.

קורס הכנה לפסיכומטרי של סטודנט כולל, בין השאר, 13 מבחני סימולציה וספרי לימוד מקיפים עם אלפי שאלות תרגול (כמובן עם פתרונות מלאים). ריכזתי לפניכם את המבנה המלא של קורס הכנה לפסיכומטרי, ואת כל מה שהוא כולל:

מכינה- תחומי האלגברה, הגיאומטריה והאנגלית ידועים כנושאים המצריכים רענון, ואי אפשר סתם לצלול לעומק החומר מבלי לחזור על היסודות. לכן, טרם תחילת קורס הכנה לפסיכומטרי, סטודנט מציעה מכינה לימודית בתחומים הנ"ל. בסדרת מפגשים זו, המורה להכנה לפסיכומטרי יחזור על חומר הבסיס בנושאי האלגברה, גיאומטריה ואנגלית, ויפתור מספר רב של תרגילים. ברור לכולנו שלמכינה ערך רב בתחום הכנה לפסיכומטרי, שכן זהו הבסיס עליו מושתתת הבחינה הפסיכומטרית. כמובן שכולנו רוצים להצליח, והמכינה מהווה את המעטפת הלימודית המושלמת להצלחה במבחן.

אגב, למי שתהה- המכינה אינה כרוכה בתשלום נוסף, מעבר להרשמה לקורס הכנה לפסיכומטרי של סטודנט.

מפגשי הקורס- בכל מפגש בקורס הכנה לפסיכומטרי של סטודנט יתבצע לימוד חומר של שניים או שלושה נושאים (מתוך נושאי הפסיכומטרי- מילולי, כמותי ואנגלית). לימוד זה ילווה בפתירת תרגילים רבים בכיתה, ותרגולים רבים, תוך השגחה אישית וצמודה של המורה. כל זאת על מנת שרמת ההבנה של החומר תהיה מקסימאלית, ולא תיתקלו באף הפתעה בפתירת שיעורי הבית, ובטח שלא בבחינה עצמה. במהלך המפגשים יתבצעו "הפסקות לימודיות" שבהן המורה יעשה הפסקה עם החומר החדש שנלמד, ויחזור על החומר שנלמד בשיעורים קודמים. כך החומר יישאר רענן בראש, ולא יישכח עם התקדמות קורס הכנה לפסיכומטרי.

מפגשי מיקוד- במהלך קורס הכנה לפסיכומטרי, ללא קשר למפגשי הקורס, מתקיימים מפגשי מיקוד. במפגשים אלו מתורגלים מקבצי שאלות, תוך הקפדה על זמנים אידיאלים לפיתרון כל שאלה. כמובן שלא תישארו עם פתרונכם בלבד, והמורה יפתור את כל השאלות תוך הסבר מעמיק עד להבנה מלאה של הנושא.

שיעורי עזר- מדריך פסיכומטרי בסטודנט נמצא לפני פתיחת השיעור בכיתת הלימוד בכדי לענות על שאלות של תלמידים מתקשים.

סימולציות- אני די בטוחה שכולכם כבר מכירים את המילה הזו, אבל לאלו מכם שזו הפעם הראשונה שהם נתקלים בה- סימולציה היא מעין מבחן פסיכומטרי מדומה, שמרכיב מכון ההכנה לפסיכומטרי. הסימולציה באה לדמות את המבחן הפסיכומטרי האמיתי, כולל כמות השאלות, סוגן, וזמן המבחן. בקורס הכנה לפסיכומטרי של סטודנט נערכות סימולציות בשבועות האחרונים של הקורס.

מרתון- קורס הכנה לפסיכומטרי של סטודנט כולל, כמו כל שאר מכוני הכנה לפסיכומטרי המובילים, את תקופת המרתון. בזמן זה מתבצעת חזרה על כל החומר שנלמד, תוך תרגול מקבצי שאלות ברמת המבחן הפסיכומטרי. בין מפגשי המרתון נערכות גם הסימולציות.

מפגשים אישיים- מורי הכנה לפסיכומטרי של סטודנט מתחייבים ליחס אישי לכל אחד מהתלמידים, ומקיימים שלושה מפגשים אישיים עם כל תלמיד. כך הם יוכלו להכיר את דרכי הלמידה של כל אחד, ואת נקודות החוזק והחולשה שלו. עם כל הידע הזה הם יוכלו לבנות עבורו תוכנית לימוד אישית המתמקדת ביכולותיו האישיות.

כמות תלמידים בכיתה

כולנו יודעים שלמידה באולם מלא אנשים אינה הדרך האידיאלית ללימודים, משום שאין יחס אישי מהמורה, וקל ללכת לאיבוד בחומר. לשם כך מציעה סטודנט קורס הכנה לפסיכומטרי בו עד 25 תלמידים, כאשר בפועל הממוצע בכל כיתה עומד על 17 תלמידים בלבד! בדיקה שלנו העלתה שגם קיימות כיתות עם 26 תלמידים, אבל היות וסטודנט פסיכומטרי עודנו גוף חדש שנלחם על מקומו בשוק, רוב הכיתות קטנות ואינטימיות.

הכנה לפסיכומטרי של סטודנט ללקויי למידה

כן כן, בנוסף לכל היתרונות של סטודנט, היא מציעה גם קורס הכנה לפסיכומטרי ללקויי למידה. קורס נערך בתל אביב, ומאפשר לסובלים מלקויות למידה לקבל הוראה מותאמת וליווי מומחים לאורך הקורס. קורס הכנה לפסיכומטרי ללקויי למידה של סטודנט מתאפיין בכיתות מאוד קטנות (8-12 תלמידים בכיתה בלבד!!!), תרגול וחזרה על החומר בקבוצות של 2-3 תלמידים, וסדנאות באסטרטגיות למידה. בנוסף, הכנה לפסיכומטרי ללקויי למידה כוללת את כל מה שיש בקורס הכנה לפסיכומטרי רגיל של סטודנט- מכינה, מפגשי מיקוד, מפגשים אישיים ועוד.

מבירור שערכתי סטודנט עוד לא קיימו קורס פסיכומטרי ללקויי למידה (נכון לכתיבת מילים אלה) וחשוב לבחון אם כדאי להצטרף לקורס שלהם או לקורס של גוף ותיק יותר בתחום (איזי ווי שמלמדים קורסים כאלה בפריסה ארצית או רום פרט והבית של תמר שמלמדים אותם בת"א).

הכנה לפסיכומטרי של סטודנט היא אמנם זולה, אך בידקו טוב האם היא באמת מהווה חלופה שפויה למכוני הכנה לפסיכומטרי המובילים.

מלאו את פרטיכם וקבלו מידע בנושא פסיכומטרי:

השם שלך (חובה)

נושא

מעוניין בקורס פסיכומטרי
 קבוצתי פרטי 1x1 ללקויי למידה למועמדים לרפואה נפרד לנשים וגברים אחר

מספר טלפון (חובה)

No related posts.

אודות העורך