הכנה לפסיכומטרי של לחמן

הכנה לפסיכומטרי של לחמן

הכנה לפסיכומטרי של לחמן היא מהוותיקות והמוכרות בארץ, ופועלת תחת המוטו "מאמנים אותך להצלחה". אבל איך, אתם שואלים? ככה חשבתי… אז הנה לפניכם כל התשובות לשאלה הזו:

 המדריכים בהכנה לפסיכומטרי

הכנה לפסיכומטרי של לחמן מציעה לכם לא אחד, אלא שני מדריכים בקורס הכנה לפסיכומטרי – האחד למילולי וכמותי, והשני לאנגלית. בלחמן מאמינים כי רק מדריך מקצועי בתחומו יצליח להוציא מכם, התלמידים, את הציון המקסימאלי, ולכן מתבצעת חלוקת החומר על פני שני המדריכים.

מדריכי הכנה לפסיכומטרי של לחמן הם מקצועיים ונבחרים בקפידה רבה, לאחר מבחני סינון רבים (בממוצע רק 10 מתוך 300 מדריכים מצליחים לעבור את המיונים). הם ילוו אתכם לאורך כל הקורס, ויעקבו אחר התקדמותכם בעזרת שיחות אישיות והכוונה אישית.

כבר ביום הראשון של קורס הכנה לפסיכומטרי תקבלו את מספרי הטלפון וכתובות הדואר האלקטרוני של המדריכים שלכם, על מנת שתוכלו להיות איתם בקשר רציף, והם יעמדו לרשותכם לאורך כל הקורס. אני חושבת שזה אפילו מיותר לציין כמה שיחס אישי במהלך קורס הכנה לפסיכומטרי הוא יתרון גדול. זה מקנה לכם רשת ביטחון, שיש מישהו שמוודא אתכם לאורך כל הדרך, ולא נותן לכם לסטות ממנה, אפילו לא לרגע.

חשוב לי לציין שיחס אישי מצד מדריכי הכנה לפסיכומטרי שלכם קיים כמעט בכל מכון הכנה לפסיכומטרי שמכבד את עצמו.

מבנה קורס הכנה לפסיכומטרי של לחמן

כידוע לכם, כל אחד נרשם לקורס הכנה לפסיכומטרי בזמנו שלו- בין אם זה במהלך התיכון, לאחר הצבא, לאחר הטיול ועוד אפשרויות כאלו ואחרות. בכל מקרה, כשתגיעו לכיתת קורס הכנה לפסיכומטרי שלכם, תגלו מגוון רחב של גילאים, כשכל אחד מגיע עם ידע שונה. יש כאלה שכבר למדו מראש את המילים, כאלה שבדיוק סיימו להשלים בגרות במתמטיקה אז כל החומר עוד טרי להם בראש, כאלה שעוד בתיכון, ו…. אתם- שכמובן מגיעים בלי שום רקע קודם, לא זוכרים מה זה בכלל שבר, ומרגישים קצת בפיגור אחרי כולם (והקורס אפילו לא התחיל!). אז זהו, שלא!

עוד לפני קורס הכנה לפסיכומטרי, לחמן מפעילה מכינה מקדימה לקורס המורכב משני מפגשים, שקיימת בשביל ליישר קו בין כל התלמידים השונים ולרענן את הידע הבסיסי שלכם בחומר הנלמד. ככה תגיעו מוכנים לקורס, וללא כל רגשי נחיתות!

ועכשיו לקורס עצמו: אז ככה, גם בלחמן, כמו במכונים נוספים של הכנה לפסיכומטרי, מדובר על הכנה לפסיכומטרי בשתי מתכונות שונות:

  • קורס רגוע- קורס הכנה לפסיכומטרי שנפרש על פני כשלושה וחצי חודשים. בחצי הקורס הראשון מתקיים מפגש אחד בלבד בשבוע, ובחצי הקורס השני מתקיימים שני מפגשים בשבוע. אם אתם רוצים להספיק ולעבוד כמה שיותר, או שיש לכם התחייבויות כאלה ואחרות, אלה זמנים מושלמים עבורכם. הכנה לפסיכומטרי אמנם תמיד תתפוס חלק משמעותי ביותר בתקופה זו, אך היא לא חייבת להיות הדבר היחיד שתעשו מהרגע שאתם קמים בבוקר ועד שאתם הולכים לישון.
  • קורס אינטנסיבי- קורס הכנה לפסיכומטרי שאורכו כחודשיים וחצי. אמנם הוא קצר יותר בחודש שלם מהקורס הרגוע, אך בכל שבוע מתקיימים שני מפגשים ולא רק אחד. זה מיועד לאלו מכם שרוצים להתחיל מהר ולסיים מהר קורס הכנה לפסיכומטרי.

חומר הלימוד בהכנה לפסיכומטרי

כמו כל חברה, לחמן מתחייבים להביא לכם את חומר הלימוד העדכני ביותר למבחן פסיכומטרי. אבל מה מבדיל אותם מכל חברה אחרת? בכל שני מועדי מבחן פסיכומטרי, לקראת סוף קורס הכנה לפסיכומטרי, מחולקות שתי חוברות עדכניות ש"יצאו עכשיו מהתנור", שמכילות את כל העדכונים לקראת מבחן הפסיכומטרי הקרב ובא. תוכלו למצוא בהן מאות שאלות ממועדי מבחן הפסיכומטרי האחרונים שהיו.

בנוסף לחומר הלימוד, קורס הכנה לפסיכומטרי של לחמן מציע לימוד של שיטות וטכניקות (או "טריקים" אם תרצו) שפותחו על ידי צוות המחקר והפיתוח של לחמן, שנקרא "המדור". טכניקות אלו נוסו על אלפי שאלות ונמצאו היעילות ביותר, על פי הצוות. "המדור" מאמינים כי הדבר החשוב ביותר בעת שאתם באים לפתור שאלה הוא דרך החשיבה שלכם, וכמובן גם דרכי פיתרון השאלה.

הכנה לפסיכומטרי עם מועדון שיעורי הבית

כן, אני יודעת שזה נשמע קצת מוזר בהתחלה, אבל מועדון שיעורי בית הוא נכס עצום להכנה לפסיכומטרי של לחמן. פעם בשבוע, ללא כל קשר למפגשי קורס הכנה לפסיכומטרי, אתם יכולים להגיע לסניף הלימוד שלכם (היכן שמתקיימים מפגשי הכנה לפסיכומטרי) ולשבת עם המדריכים שלכם על שיעורי הבית שלא הבנתם או לא הצלחתם לפתור.

הכנה לפסיכומטרי בתיכון

לכל אלו מכם שעוד לא סיימו את התיכון, ומעוניינים כבר עכשיו לגשת למבחן פסיכומטרי- זה במיוחד בשבילכם. לחמן מציעה קורס הכנה לפסיכומטרי מיוחד לתלמידי תיכון. קורס הכנה לפסיכומטרי זה שם דגשים שונים מאשר קורס הכנה לפסיכומטרי לאחר התיכון- אל תשכחו שהחומר הלימודי עוד טרי בראשכם ואין צורך להתחיל ולהזכיר לכם מה זה משולש שוה שוקיים, ואיך מוציאים שורש….

מלאו את פרטיכם וקבלו מידע בנושא פסיכומטרי:

השם שלך (חובה)

נושא

מעוניין בקורס פסיכומטרי
 קבוצתי פרטי 1x1 ללקויי למידה למועמדים לרפואה נפרד לנשים וגברים אחר

מספר טלפון (חובה)

No related posts.

אודות העורך