הכנה לפסיכומטרי של יואל גבע

הכנה לפסיכומטרי של יואל גבע

מכון הכנה לפסיכומטרי של יואל גבע מציע קורס הכנה לפסיכומטרי ברמה גבוהה מאוד. רבים הם הממליצים על קורס הכנה לפסיכומטרי של יואל גבע, אך למה? מה מייחד קורס הכנה לפסיכומטרי של יואל גבע מכל קורס הכנה לפסיכומטרי של חברה אחרת? כדי לא להשאיר אתכם בערפל, ריכזתי עבורכם את היתרונות שבהכנה לפסיכומטרי של יואל גבע.

צוות המורים של יואל גבע

אחת הגאוות העיקריות של מכון הכנה לפסיכומטרי של יואל גבע היא נבחרת המורים שלו. כל המורים המלמדים קורסי הכנה לפסיכומטרי ביואל גבע, ללא יוצא מן הכלל, לימדו במשך שנים רבות במכוני פסיכומטרי אחרים בארץ. הם הוכיחו אם עצמם בתחום ההוראה בקורס הכנה לפסיכומטרי, ואף הצטיינו בכך, ורק לאחר מכן הגיעו ללמד במכון יואל גבע.

בנוסף, כל המורים נדרשים לעבור מיונים קפדניים בכדי להיכנס לנבחרת המורים המצוינת, על מנת שיוכלו ללמד קורס הכנה לפסיכומטרי של יואל גבע.. דבר זה מקנה יתרון רב לכם, הנבחנים, שכן אתם יכולים להיות בטוחים שאתם נמצאים בידיים טובות, והמורה שלכם לא יאכזב אתכם. המורים של יואל גבע בקיאים בחומר הנלמד ובכל שיטות הלמידה הטובות ביותר, אותם הם נדרשים להעביר לכם במהלך כמה חודשים בקורס הכנה לפסיכומטרי.

אני יודעת, מניסיון העבר שלי, שבחירת קורס הכנה לפסיכומטרי כוללת בתוכה בדיקה מקיפה ומעמיקה על המורים המלמדים במכון ההכנה לפסיכומטרי. דבר זה יכול בקלות להוות קריטריון משמעותי מספיק כדי שתוותרו על מכון הכנה לפסיכומטרי שמוריו לא נראים מספיק טובים עבורכם. אז לכל אלו שמברר על קורס הכנה לפסיכומטרי של יואל גבע- צוות המורים מקצועי, בעל ותק בתחום הכנה לפסיכומטרי, ונבחר בקפידה רבה על מנת להעניק לכם קורס הכנה לפסיכומטרי הטוב ביותר שיוכל.

היקף קורס הכנה לפסיכומטרי של יואל גבע

היקף שעות הלימוד בקורס הכנה לפסיכומטרי של יואל גבע הוא גדול משאר קורסי הכנה לפסיכומטרי. במכון יואל גבע מאמינים ששעות רבות של למידה ותרגול מאפשרים הבנה מעמיקה יותר של החומר הנלמד.

שימו לב כי לא באמת קיים יחס ישר בין שעות למידה לציון בפסיכומטרי. כלומר, לא נכון לחשוב כי ככל שמתקיימים יותר מפגשי למידה כך נצליח יותר ונקבל ציון גבוה יותר.

אמנם אין גיוון בסוגי הקורסים של הכנה לפסיכומטרי שמכון יואל גבע מציע, אך ישנם שני מסלולים השונים זה מזה בזמן התחלת ההכנה לפסיכומטרי, ובמספר השעות השבועיות בחודש הראשון:

  • קורס "רגוע"- זהו קורס הכנה לפסיכומטרי המתחיל שלושה וחצי חודשים לפני מועד הבחינה (זמן רב יותר מאשר המסלול השני). הקורס מתחלק לשני חלקים ברמה הטכנית- בחודש הראשון מתקיים מפגש אחד בלבד בשבוע, ובחודשיים וחצי הנותרים מתקיימים שני מפגשים בשבוע. כך ניתן ליהנות מהתחלה רגועה. הכנה לפסיכומטרי במסלול ה"רגוע" מהווה יתרון רב לאלו מאיתנו שלוקח להם זמן עד שהם "נכנסים לעניינים".
  • קורס "דו שבועי"- זהו קורס הכנה לפסיכומטרי המתחיל במועד מאוחר יותר מאשר הקורס ה"רגוע" – כשלושה חודשים לפני הבחינה. מכיוון שמדובר על הכנה לפסיכומטרי מעט מהירה יותר (בפרק זמן יותר קצר), נוצר מצב שבו הלמידה בקורס הכנה לפסיכומטרי מעט יותר אינטנסיבית. מתכונת השיעורים השבועיים נשארת קבועה, כאשר מתקיימים שני מפגשים בשבוע לאורך כל הקורס. מתכונת "דו שבועית" של קורס הכנה לפסיכומטרי מהווה יתרון לאלו מאיתנו (שאני נמנית איתם) שמעדיפים את הקורס קבוע מתחילתו ועד סופו, ללא שינויים.

בנוסף לכל אלו, כל קורס הכנה לפסיכומטרי של יואל גבע מכיל את שלב המרתון. את חומר הלימוד התיאורטי מסיימים ללמוד בשבועיים וחצי לפני מועד הבחינה, ואז מגיעה תקופת המרתון. אלו הם מפגשי תרגול, חזרות וסימולציה של מבחני פסיכומטרי המורכבים על ידי מכון יואל גבע, ומטרתם לשקף בחינה אמיתית, ולהפיק לקחים מטעויות.

חומרי הלימוד בקורס הכנה לפסיכומטרי

מכון הכנה לפסיכומטרי יואל גבע מספק חומרי לימוד רבים הניתנים לכל הנרשמים: ספרי לימוד רבים, ספרי תרגול מעמיקים, ספרים המכילים פרקי מבחן שלמים בכל אחד מהנושאים, וספרי סימולציות המדמות מבחן פסיכומטרי אמיתי. בנוסף, כל אחד מהתלמידים מקבל סטופר אישי, בו ניתן להשתמש כהכנה למבחן הפסיכומטרי (ולפעמים אף במבחן עצמו).

חומרי הלימוד של מכון יואל גבע נשארים עדכניים, ונערכים בהם שינויים ושיפורים תמידיים. כך תוכלו להיות בטוחים שאתם לומדים עם חומר הלימוד העדכני והנכון ביותר.

תגבורי הכנה לפסיכומטרי וליווי אישי

בנוסף לקורס הכנה לפסיכומטרי ובמהלכו, מבצעים המורים מעקב מתמיד אחר כל התלמידים שלהם. ניתן לקבוע עם המורה שלכם ולשבת איתו לאחר שעות הקורס, והוא יכול לעזור לכם עם נושאים בהם אתם נתקעים, או בנושאים כלליים יותר כמו ארגון הלמידה שלכם. זהו לא דבר קבוע בקורס, ולכן גם אינו מחייב.

קורס נוסף של הכנה לפסיכומטרי ביואל גבע

חלק זה מיועד לתלמידים לשעבר של קורס הכנה לפסיכומטרי של יואל גבע שלא הצליחו לקבל את ציון הפסיכומטרי לו ייחלו. במידה ונכחתם ב-90% מהשיעורים בקורס הקודם של הכנה לפסיכומטרי, והכנתם את שיעורי הבית, תהיו זכאים לקורס הכנה לפסיכומטרי נוסף בחצי ממחיר הקורס המלא (הטבה זו תקפה עד 3 שנים מיום ההרשמה לקורס הכנה לפסיכומטרי הקודם)

הכוונה מקצועית ביואל גבע

בנוסף לקורס הכנה לפסיכומטרי מכון יואל גבע הקים מחלקת הכוונה מקצועית. זו נועדה לעזור לתלמידי המכון בכל הנוגע לעתידם האקדמאי. לכל תלמיד ניתנת האפשרות לפגישת ייעוץ חינם עם היועצים של יואל גבע. היא תאפשר לכם להבין יותר על המוסדות האקדמאים, דרישותיהם, המקצועות המעניינים אתכם, תנאי הקבלה הנדרשים מכם וכמובן- ציון הפסיכומטרי לו אתם זקוקים בכדי להירשם ללימודים שאתם רוצים.

אמנם יש גם מחלקות ייעוץ מקצועי באוניברסיטאות, אבל אי אפשר לומר עליהן שהן אובייקטיביות (כמובן שהן רוצות שתלמדו אצלם). לעומתן, היועצים במחלקת ההכוונה המקצועית של יואל גבע הם אובייקטיביים ובלתי תלויים, שיתייחסו לאינטרסים ולרצונות שלכם בלבד.

מלאו את פרטיכם וקבלו מידע בנושא פסיכומטרי:

השם שלך (חובה)

נושא

מעוניין בקורס פסיכומטרי
 קבוצתי פרטי 1x1 ללקויי למידה למועמדים לרפואה נפרד לנשים וגברים אחר

מספר טלפון (חובה)

No related posts.

אודות העורך