הכנה לפסיכומטרי של היי קיו

הכנה לפסיכומטרי של היי קיו

מכון הכנה לפסיכומטרי היי קיו הינו אחד ממכוני ההכנה לפסיכומטרי המובילים והנחשבים. חברת היי קיו עובדת תחת החשיבה כי כאשר המורים בקורס הכנה לפסיכומטרי מקבלים על עצמם הכנה לפסיכומטרי של תלמידים, מטרתם היא להבטיח את מיוצו הפוטנציאל המקסימאלי של כל אחד.

כל זה נשמע נחמד ויפה, אבל מה עם התכלס? מה יש להיי קיו להציע? אז הנה לפניכם התשובה:

הכנה לפסיכומטרי של היי קיו באינטרנט

כולנו יודעים שיש חברות רבות של הכנה לפסיכומטרי שאתר האינטרנט שלהם משמש לתרגולים, אבל חברת היי קיו לקחה את הרעיון כמה צעדים קדימה.

שיעורי קורס הכנה לפסיכומטרי מתבצעים עם מצגות מחשב, שהופכות את הקורס ליעיל, מתוחכם ומרתק. מצגות המחשב הכוללות את חומר הבסיס הנלמד בקורס הכנה לפסיכומטרי, מקושרות כולן ברשת שרתים מתוחכמת, וניתנות לעדכון בלחיצת כפתור אחת. אם תבחרו בחברת היי קיו בתור הכנה לפסיכומטרי, ללא קשר למיקום הקורס שלכם ברחבי הארץ, אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו הכנה לפסיכומטרי הכי יעילה, מדויקת ועדכנית.

בנוסף, כל מערכת הלימוד באינטרנט הכוללת תרגולים רבים, תורמת לביצוע ניתוח השגי הכיתה.

ניתוח זה פרטני לכל כיתה להכנה לפסיכומטרי, ומאפשר למורים של כיתה זו לעקוב אחר ההתקדמות, ולנתב את הלימודים לחומר הנחוץ. אם לדוגמא הם יראו כי נתוני כל הכיתה גבוהים מאוד באנגלית, הם יוכלו להרשות לעצמם לשים דגש קטן יותר על חלק זה, והכנה לפסיכומטרי תכלול התמקדות בנושאים האחרים- כמותי ומילולי. כך התלמידים יוכלו להימנע מבזבוז זמן בלמידת חומר שאינם זקוקים לו כלל. שימו לב כי דבר זה עלול להוות גם חיסרון- אם רוב הכיתה תהיה טובה באנגלית, פרט לתלמיד אחד, יכול להיות שהם יחליטו בכל זאת לקצץ את לימודי האנגלית. האם זה משהו שתהיו מוכנים להתפשר עליו? חשבו על כך בכובד ראש.

שרת האינטרנט מאפשר למורה בהכנה לפסיכומטרי לעקוב אחר התקדמות התלמידים בקורס באופן ספציפי, ולא רק כחלק מכיתה. הוא יכול אפילו לבדוק בזמן אמת את רמת ההבנה בחומר הנלמד, את הבקיאות באוצר המילים ואת קצב הלימוד של כל תלמיד בעזרת מערכת ה-"Analyzer" של הכנה לפסיכומטרי של היי קיו.

בנוסף לתרגולים בשרת האינטרנט, מצויות בו גם בחינות ממוחשבות. המורה בקורס הכנה לפסיכומטרי מקבל את תוצאות המבחנים, עורך ומנתח אותן. כך הוא לומד הרבה יותר על הנקודות החלשות והחזקות של כל תלמיד, ונותן הכוונה אישית ודרך טיפול בבעיות הספציפיות לכל אחד ואחת. בקורס הכנה לפסיכומטרי של היי קיו נערכים חמישה מבחנים ממוחשבים.

קורס הכנה לפסיכומטרי של היי קיו מציע אפשרות מצוינת שקיימת לרוב במוסדות אקדמאים- צפייה בשיעורים בוידיאו. אם קרה שפספסתם את אחד השיעורים בקורס הכנה לפסיכומטרי, או שלא הבנתם את כל הנאמר- זהו הפיתרון המושלם עבורכם. בסניף בו מתבצע קורס הכנה לפסיכומטרי שלכם עומדות לרשותכם הקלטות המכילות את כל השיעורים המצולמים. כך תהיו בטוחים שלא תפסידו דבר- גם אם לא נכחתם בשיעור.

פרט לכל היתרונות הנ"ל, לשרת האינטרנט של הכנה לפסיכומטרי של היי קיו יש כמה אלמנטים נוספים חשובים:

  • VocabuLab- מערכת אישית ומלאה המאפשרת לימוד של כל המילים הנדרשות בקורס הכנה לפסיכומטרי.
  • Analogies From A to B- מערכת הכוללת תרגול ולימוד סוגי האנלוגיות הקיימים במבחן פסיכומטרי.
  • Personal Trainer- זהו בעצם המאמן האישי שלכם בהכנה לפסיכומטרי- בפרק הכמותי. מערכת זו מספקת כמות שאלות בלתי מוגבלת בנושאים שונים.

מהלך קורס הכנה לפסיכומטרי של היי קיו

קורס הכנה לפסיכומטרי של היי קיו מתקיים פעמיים בשבוע, ומכיל לפחות 31 פגישות מובנות. כמו כל קורס הכנה לפסיכומטרי, גם בהיי קיו יש סימולציות המדמות מבחן פסיכומטרי אמיתי, לקראת סוף קורס הכנה לפסיכומטרי. כל תלמיד עורך 5 בחינות סימולציה ממוחשבות במערכת האינטרנט ו-15 סימולציות רגילות (על נייר) במהלך קורס הכנה לפסיכומטרי.

סניפי הכנה לפסיכומטרי של היי קיו

לחברת היי קיו סניפים רבים של הכנה לפסיכומטרי בכל רחבי הארץ:

תל אביב, ירושלים, ראשון לציון, חיפה, קריון, באר שבע, פתח תקווה, נתניה, צומת דרך השרון, רחובות, נהריה, אשדוד, חדרה, הרצליה, עפולה, אשקלון, אשקלון, מעלה אדומים, מבשרת ציון, כרמיאל, טבריה, טירה, בית שמש, גליל, גילה, מודיעין, קריית אונו .

מלאו את פרטיכם וקבלו מידע בנושא פסיכומטרי:

השם שלך (חובה)

נושא

מעוניין בקורס פסיכומטרי
 קבוצתי פרטי 1x1 ללקויי למידה למועמדים לרפואה נפרד לנשים וגברים אחר

מספר טלפון (חובה)

No related posts.

אודות העורך