הכנה לפסיכומטרי של אנקורי

הכנה לפסיכומטרי של אנקורי

על מכון הכנה לפסכומטרי אנקורי שמעתם? בטח שכן! גם חברת אנקורי, כמו חברות רבות נוספות, היא חברה מובילה בתחום הכנה לפסיכומטרי. אבל אני די בטוחה שכבר נמאס לכם לשמוע שכל חברה היא "מובילה בהכנה לפסיכומטרי…". אז הנה לפניכם כל הסיבות לכך שמכירים את מכון הכנה לפסיכומטרי אנקורי:

הכנה להכנה לפסיכומטרי

חברת אנקורי מציעה לכל נרשמיה הכנה להכנה לפסיכומטרי. לא, לא טעיתי בכתיבה שלי- באמת התכוונתי להכנה של הכנה לפסיכומטרי. מה זה אומר, אתם שואלים? זה פשוט. חברת אנקורי מתבססת על העובדה שכל אחד מנרשמיה מגיע מרקע שונה ושלב אחר בחיים, ורמת הידע של כל אחד מתלמידיה שונה. עקב כך, אנקורי מספקת לכל נרשם "ערכת הכנה" לקורס הכנה לפסיכומטרי, שמטרתה "להסיר חלודה" שהצטברה לכם במוח מכל השנים שבהן לא הפעלתם אותו… לכל המעוניינים בהכנה לפסיכומטרי של אנקורי- ככל שתקדימו להירשם לקורס כך יהיה לכם יותר זמן לרענן את הידע הבסיסי שלכם עם ערכת ההכנה.

הכנה לפסיכומטרי מקיפה ביותר

אנקורי מציעה קורס הכנה לפסיכומטרי מקיף ככל האפשר- כמות השאלות לתרגילי הבית הוגדלה ב-25% מאשר חברות אחרות של הכנה לפסיכומטרי. בנוסף, אנקורי מספקת 11 ספרי לימוד, שהם בעצם 6000 עמודים של החומר הנלמד ושל תרגולים. כך אנקורי מבטיחה שלא יהיו הפתעות במבחן הפסיכומטרי עצמו.

בנוסף, כמו רוב קורסי הכנה לפסיכומטרי שקיימים, מתקיימות סימולציות המדמות את המבחן הפסיכומטרי עצמו. הסימולציות מתקיימות במשך השבועיים האחרונים של קורס הכנה לפסיכומטרי.

שימו לב, שהוספת והעמסת תרגילים ושאלות היא חיובית, אבל רק עד גבול מסויים. אתם לא רוצים להרגיש שאתם טובעים מרוב עבודה, ולא מספיקים ללמוד כמו שצריך. זה מה שנקרא- תפסת מרובה, לא תפסת….. חשבו טוב טוב אם כל כך הרבה עומס ועבודה הם יעילים עבורכם.

"הבנה פסיכומטרית"

חברת אנקורי אינה באה לתת "טריקים" לפיתרון שאלות בקורס הכנה לפסיכומטרי, אלא ללמד את תלמידיה להבין את המבחן הפסיכומטרי, או במילים אחרות לספק "הבנה פסיכומטרית". אנקורי דוגלת באימרה כי שיפור מידת ה"הבנה הפסיכומטרית" של תלמידיה במהלך קורס הכנה לפסיכומטרי, יביא להצלחתם בהתמודדות מול שאלות הבחינה. כך קורס הכנה לפסיכומטרי יהיה היעיל ביותר, שכן, על פי דעת החברה, הוא יביא להשגת ציון הפסיכומטרי המקסימאלי.

הכלי היעיל ביותר להקניית "הבנה פסיכומטרית" בהכנה לפסיכומטרי של אנקורי הוא שפ"י. נכון, אני מודה- זה נשמע קצת מוזר… אבל בעצם ש"פי זה ראשי תיבות של "שיעורי יישום פסיכומטרי". נשמע קצת יותר ברור? ככה חשבתי. שיעורי יישום ופיתוח אלו הם יחודיים לאנקורי, ומהווים חלק בלתי נפרד מהכנה לפסיכומטרי. הם יעזרו לכם, תלמידי קורס הכנה לפסיכומטרי של אנקורי, לפתח מיומנויות שאותם המבחן הפסיכומטרי בודק, ועליהם הוא מושתת. שם ילמדו אתכם איך לגשת את השאלות בצורה היעילה והנכונה ביותר, כך שתגיעו אל התשובה הנכונה בכמות הזמן והמאמץ המינימאליים.

הכנה לפסיכומטרי בקבוצות למידה קטנות

באנקורי מאמינים שיחס אישי לתלמידים הוא חיוני להצלחה בפסיכומטרי, ולכן הם מקיימים למידה בקבוצות קטנות לאורך קורס הכנה לפסיכומטרי, בהנחיית המורה שלכם בקורס. זה המקום שלכם לחזק את הנקודות החלשות שלכם, ולמקד את עצמכם בחומר בו אתם מתקשים. תוכלו לחזור על החומר ולשאול שאלות, והכי חשוב- לקבל עליהן את התשובות הכי מקיפות שרק אפשר.

המורים בקורס הכנה לפסיכומטרי של אנקורי

כל חברת הכנה לפסיכומטרי שמכבדת את עצמה מתגאה בצוות המורים שלה לקורס הכנה לפסיכומטרי, וכך גם חברת אנקורי. המורים של קורס הכנה לפסיכומטרי של אנקורי נבחרים בתהליכים ארוכים. בחירת המורים מתבצעת בדגש על אישיותם, וציונם במבחן הפסיכומטרי (ממוצע של 761). המורים של קורס הכנה לפסיכומטרי של אנקורי מתאפיינים במסירותם, מקצועיותם, נסיונם הרב בתחום וסבלנותם הרבה להיות שם בשבילכם בכל רגע שתצטרכו- בשיעור, בהפסקות, בפורום, ואפילו בפייסבוק.

המורים הוותיקים של קורס הכנה לפסיכומטרי הם שמרכיבים את מחלקת המחקר והפיתוח של אנקורי. טוב נו, לא אשאיר אתכם במתח ואגלה לכם מהי אותה מחלקה:

מחקר ופיתוח לקורס הכנה לפסיכומטרי

תחום הכנה לפסיכומטרי משתנה לעיתים קרובות, ומתעדכן בצורה שוטפת. בשביל "להישאר בעניינים" הקימה חברת אנקורי מחלקה למחקר ופיתוח המורכבת מעשרות מדריכים ותיקים של קורס הכנה לפסיכומטרי. המדריכים חוקרים ולומדים את המבחן הפסיכומטרי מכל כיוון אפשרי. הם מפרקים ומנתחים את המבחן לגורמיו, ובהתאם לכל הנתונים הם מרכיבים את שיטת הלימוד האידאלית עבור הכנה לפסיכומטרי. בעקבות זאת, קורס הכנה לפסיכומטרי של אנקורי נמצא בהתעדכנות והתחדשות מתמדת, המבטיחה שתקבלו את הקורס העדכני והרלוונטי ביותר.

מלאו את פרטיכם וקבלו מידע בנושא פסיכומטרי:

השם שלך (חובה)

נושא

מעוניין בקורס פסיכומטרי
 קבוצתי פרטי 1x1 ללקויי למידה למועמדים לרפואה נפרד לנשים וגברים אחר

מספר טלפון (חובה)

No related posts.

אודות העורך