הכנה לפסיכומטרי של אחד על אחד

הכנה לפסיכומטרי של אחד על אחד

מכון הכנה לפסיכומטרי אחד על אחד מנוהל על ידי מורים ותיקים של הכנה לפסיכומטרי, ומציע – בדיוק כמו שזה נשמע- קורס הכנה לפסיכומטרי עם מורה פרטי.

חברת אחד על אחד מושתתת על הרעיון כי הכנה לפסיכומטרי ולימוד חומר בכיתות גדולות הוא אינו יעיל. הם מאמינים כי אין שני תלמידים להכנה לפסיכומטרי שהם זהים, ומה שנכון עבור תלמיד אחד הוא לא בהכרח רלוונטי לאחר.

אחד על אחד מציעה מגוון קורסי הכנה לפסיכומטרי:

קורס הכנה לפסיכומטרי פרטי אחד על אחד

טוב, אין כל כך מה לפרט, הכותרת אומרת הכל. קורס הכנה לפסיכומטרי פרטי אחד על אחד הוא קורס הכנה לפסיכומטרי עם מורה פרטי המלווה אתכם לאורך כל הלמידה שלכם.

קורס הכנה לפסיכומטרי פרטי מתחיל כשולשה חודשים לפני יום הדין (המבחן הפסיכומטרי כמובן), והוא גמיש ומותאם במיוחד בשבילכם. למה הכוונה? בלחילת קורס הכנה לפסיכומטרי יתבצע אבחון מקיף שישקף את הנקודות החזקות והחלשות שלכם, כך שלאורך הקורס תעבדו ותתמקדו רק בנושאים הרלוונטיים.

כך המורה שלכם בהכנה לפסיכומטרי יכיר אתכם, ולא כיתה שלמה מלאה תלמידים. כל זמן השיעור יוקדש לכם, ורק לכם.

יתרון נוסף הוא כמובן גמישות זמני קורס הכנה לפסיכומטרי. מכיוון שאתם לא תלויים בעוד תלמידים רבים, תוכלו לערוך את מפגשי קורס הכנה לפסיכומטרי בזמנים הנוחים לכם (ולמורה הפרטי שלכם כמובן).

קורס הכנה לפסיכומטרי משולב

קורס הכנה לפסיכומטרי זה מציע לימוד בקבוצות קטנות של כעשרה תלמידים. למידה בקבוצות, כמו שכבר ציינתי, היא יתרון משמעותי שחבל לפספס, ולכן אחד על אחד מציעה קורס הכנה לפסיכומטרי המשלב למידה עם מורה פרטי עם למידה בקבוצה קטנה. הקורס מורכב משני שיעורים בשבוע- אחד פרטי ואחד קבוצתי.

כמובן שבקורס הכנה לפסיכומטרי זה קיים היתרון הגדול של עבודה ולימוד בקבוצה, אך אל תשכחו שבעת שלומדים עם עוד אנשים גמישות קורס הכנה לפסיכומטרי יורדת, כלומר אתם כבר לא יכולים לקבוע מפגש הכנה לפסיכומטרי בזמן שנוח לכם, אלא רק בזמן שנוח לכולם.

קורס הכנה לפסיכומטרי מהבית שלכם

הכנה לפסיכומטרי מהבית משמעותה שהמורה שלכם להכנה לפסיכומטרי יגיע על אליכם הביתה, ושם יערך הקורס. קורס הכנה לפסיכומטרי זה מיועד לאלו מכם שמעוניינים לחסוך בנסיעות וללמוד בסביבת העבודה המוכרת לכם.

שיעורי עזר בהכנה לפסיכומטרי
אחד על אחד מציעה לכם שיעורי עזר בהכנה לפסיכומטרי, ללא כל קשר לקורס הכנה לפסיכומטרי בו אתם נמצאים (או אפילו אם אתם לומדים לבדכם בבית ללא קורס הכנה לפסיכומטרי). לעיתים קורה שתלמידים הנמצאים במהלך קורס הכנה לפסיכומטרי מרגישים אבודים, ולא מצליחים לעמוד בקצב הלימוד בקורס. לשם כך מתקיימים שיעורי עזר להכנה לפסיכומטרי, שבאים לתת חיזוק בנושאים הנזקקים.

כמובן שגם אם אתם לומדים להכנה לפסיכומטרי לבדכם, וזקוקים לחיזוק בנושאים מסויימים, שיעורי העזר הם בשבילכם.

הכנה לפסיכומטרי עם מסלול המרתון

בנוסף לקורס הכנה לפסימוכטרי בכל צורותיו, אחד על אחד מציעה את מסלול המרתון. זהו מסלול המתקיים בשבועיים האחרונים של קורס הכנה לפסיכומטרי, וכולל למידה בקבוצות קטנות של 6-8 תלמידים. במפגשים אלה מתורגלים פרקי מבחן פסיכומטרי מעודכנים, עם זמנים אמיתיים של הבחינה. במסלול זה תקבלו סימולציות המדמות מבחן פסיכומטרי אמיתי, כך שלא יהיו הפתעות בעת שתיגשו לבחינה האמיתית.

לאלו מכם שלומדים הכנה לפסיכומטרי לבד, ניתן גם להירשם למסלול זה, אך הדבר מותנה בפגישה מקדימה עם מורה ותיק לפסיכומטרי של אחד על אחד.

הכנה לפסיכומטרי לכולם

כידוע לכם, לא כולם יכולים להרשות לעצמם את עלות קורס הכנה לפסיכומטרי. לכן הם נאלצים ללמוד בעצמם, ותוצאות המבחן הן בהתאם. אחד על אחד בשיתוף עמותת אלון מפעילים קורסי הכנה לפסיכומטרי בהתנדבות. התלמידים שמשתתפים בקורס הכנה לפסיכומטרי זה "משלמים" בשעות התנדבות למען הקהילה בה הם חיים.

לסיום, חשוב לי להזכיר שבעת הכנה לפסיכומטרי עם מורה פרטי אתם מפספסים את היתרון של למידה עם עוד אנשים. הכנה לפסיכומטרי עם מורה פרטי מחסירה אפקט לא קטן של קבוצה של תלמידים השואלת שאלות ומעלה רעיונות חשובים. מנגד, אתם יכולים להיות בטוחים שכל הפוקוס מופנה אליכם ואתם לא צריכים לחלוק אותו עם אף תלמיד אחד.

חשבו טוב טוב אם הכנה לפסיכומטרי עם מורה פרטי לפסיכומטרי היא הדבר הטוב ביותר עבורכם, שכן מדובר בהחלטה שאין להקל בה ראש.

מלאו את פרטיכם וקבלו מידע בנושא פסיכומטרי:

השם שלך (חובה)

נושא

מעוניין בקורס פסיכומטרי
 קבוצתי פרטי 1x1 ללקויי למידה למועמדים לרפואה נפרד לנשים וגברים אחר

מספר טלפון (חובה)

No related posts.

אודות העורך