הכנה לפסיכומטרי עם מורה פרטי או בקורס

הכנה לפסיכומטרי עם מורה פרטי או בקורס

אז מה עדיף, הכנה לפסיכומטרי עם מורה פרטי או בקורס?

עוד דילמה בנושא הכנה לפסיכומטרי… כמה מפתיע! (או שלא כל כך…)
מרוב אפשרויות שמוצעות לנו, אנחנו לא תמיד מסוגלים לראות את התמונה הכוללת- מה עדיף לנו? (ולא רק מה נשמע אטרקטיבי…)

אז מן הסתם אתם כבר בקיאים בכל האפשרויות של קורס הכנה לפסיכמוטרי, אבל אני בטוחה שלא כולכם שמעתם על מורה פרטי לפסיכומטרי. איך אני כל כך בטוחה? כי כשאני עברתי הכנה לפסיכומטרי (לא מזמן בכלל), אף אחד לא טרח לספר לי על האפשרות הזאת, ומה היא מציעה. אז בשביל זה אני פה- לתת לכם את הכלים, כדי שתוכלו להחליט בעצמכם מה מדבר אליכם יותר- קורס הכנה לפסיכומטרי, מורה פרטי לפסיכומטרי או שילוב של השניים.

מה זה בכלל מורה פרטי לפסיכומטרי?
למרות שזה אולי נשמע כך, מורה פרטי לפסיכומטרי הוא לא קוסם שיגיש לכם את ה-800 על מגש של כסף, אבל הוא בהחלט יכול לקרב אתכם אליו. מורה פרטי לפסיכומטרי הוא כמו כל מורה פרטי אחר- מלמד אתכם את החומר הנחוץ תוך כדי מעקב מתמיד אחר השיפור שלכם והנקודות החלשות.

למה מורה פרטי לפסיכומטרי עדיף על קורס פסיכומטרי?
אני חושבת שרוב היתרונות של למידה עם מורה פרטי לפסיכומטרי מאוד בולטים, ובכל זאת, על מנת לעשות סדר במוח, אני מביאה אותם לפניכם:

אז דבר ראשון- הגמישות בשעות. אתם יכולים לקבוע את שיעורי הפסיכומטרי בימים ובשעות הנוחים לכם. אין התחייבות לזמנים מדוייקים, וניתן לבצע שינויים טכניים בלו"ז הלמידה. בנוסף, גם תאריכי ההתחלה של הקורס ניתנים לשינוי. חשבו מה היה קורה אם בדיוק השתחררתם מהצבא וגיליתם שקורס הפסיכומטרי התחיל לפני שבועיים… עם מורה פרטי לפסיכומטרי תוכלו להתחיל מתי שנוח לכם (כמובן שיש איזשהו זמן מינימלי בו צריך להתחיל וללמוד, אחרת לא תספיקו את כל החומר).

היכרות אישית הוא גם יתרון משמעותי. מורה בקורס פסיכומטרי אחראי על כ-40 תלמידים, ולא יוכל תמיד להפנות את תשומת ליבו המלאה אליכם. לעומת זאת, מורה פרטי לפסיכומטרי מתמקד אך ורק בכם. הוא מבצע הערכות מתמידות של מצבכם בחומר הנלמד, ועוקב אחרי התקדמותכם. מורה פרטי לפסיכומטרי יכיר אתכם, ידע במה אתם קצת יותר חלשים וישים דגש על נקודות אלה.

בנוסף, תוכנית הלימודים בקורס הכנה לפסיכומטרי אמנם נבנתה על ידי מיטב המוחות, אך היא מכוונת עבור כלל התלמידים, ולא ספציפית אליכם. לא תמיד תוכנית לימודים זו היא הנכונה עבורכם, והדגשים הניתנים בה לא תמיד תואמים את הנושאים עליהם אתם צריכים לתת את הדעת. מורה פרטי לפסיכומטרי יבנה עבורכם תוכנית לימודים אישית שמכסה אל כל נושאי הלימוד בהתאם לרמתכם. הוא יתמקד בחלקים בהם אתם מעט יותר חלשים, ומצד שני ישים לב היכן אתם לא זקוקים לחיזוק משמעותי. כך תקבלו את ההכוונה המדוייקת ביותר.

למה לקחת קורס פסיכומטרי, ולא מורה פרטי לפסיכומטרי?
אז לכל מטבע יש שני צדדים, וכשם שיש יתרונות בלמידה עם מורה פרטי לפסיכומטרי, כך יש גם יתרונות ללמידה בקורס פסיכומטרי.

לימודים עם אנשים נוספים בכיתה הם יעילים ביותר. כמה פעמים קרה לכם שישבתם בכיתה בתיכון, אחד התלמידים שאל שאלה ואמרתם לעצמכם "וואלה, אפילו לא חשבתי על זה"? הרבה, אני מניחה (תמיד יש את אלה ששואלים המון שאלות). התערבות של אחרים במהלך השיעור עלולה להישמע קצת מעצבנת לפעמים, אבל יש לה ערך מוסף רב. היא תורמת רבות לידע שלכם, ומעשירה אותו באופן שוטף.

בנוסף, קורס הכנה לפסיכמוטרי מאפשר לכם להישאר עם המרחב האישי שלכם. ישנם כאלה שזקוקים למרחב על מנת לבצע את הדברים בצורה הטובה ביותר- מבלי שמישהו שינשוף להם בעורף ויסתכל על כל צעד שלהם בזכוכית מגדלת. מורה פרטי לפסיכומטרי תמיד נמצא שם, אבל יש כאלה שעבורם זה קצת יותר מדי. הדבר כמובן מובן לחלוטין, ובשביל זה קיימים קורסי ההכנה לפסיכמוטרי. במהלך השיעור אתם מקבלים את כל הידע הדרוש לכם, את כל התשובות לנושאים שלא הבנתם, ואת ההכוונה ללמידה נכונה למבחן הפסיכומטרי. לאחר השיעור, בבית, אתם חוזרים על מה שנלמד ועושים את שיעורי הבית שקיבלתם. כמובן שאם משהו לא מובן בעת הלמידה בבית, המדריך ישמח לעמוד לרשותכם ולהסביר הכל, אך יש הרבה מרחב שמתמלא בהחלטות שלכם.
הבחירה בין מורה פרטי לפסיכומטרי או קורס הכנה לפסיכומטרי אינה פשוטה כלל, ואינה מובנת מאליה. אני מקווה שהצלחתי לעזור, ולקדם אתכם שלב נוסף לקראת המבחן המדובר, ולקראת הלימודים האקדמאים.

מלאו את פרטיכם וקבלו מידע בנושא פסיכומטרי:

השם שלך (חובה)

נושא

מעוניין בקורס פסיכומטרי
 קבוצתי פרטי 1x1 ללקויי למידה למועמדים לרפואה נפרד לנשים וגברים אחר

מספר טלפון (חובה)

Related posts:

  1. מורה פרטי לפסיכומטרי

אודות העורך